Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Architektura instytucjonalna Część III

Cztery projekty z Europy i jeden z Chile, oto nasza trzecia oferta wcześniej opisanych projektów architektury instytucjonalnej! Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Siedziba NRGi / SHL Architekci Nowa siedziba NRGi znajduje się na obszarze oznaczonym szeregiem wolno stojących budynków.
NRGi wyróżnia się na tle sąsiednich okolic dzięki swojej wizualnie lekkiej, metalicznie lśniąco zbudowanej objętości.
Wyróżniająca się kanciastą i wyróżniającą się fasadą, budynek stanowi wyraźny kontrast w stosunku do łagodnego, scenicznego kontekstu (czytaj więcej.) Mercedes Benz Showroom / Kristin Jarmund Architekci Funkcjonalnie budynek jest połączonym budynkiem biurowym, salonem sprzedaży samochodów i warsztatem.
Formalnie pracowaliśmy z dwiema koncepcjami, w których pierwsza miała pracować z dynamicznymi krzywiznami, z każdym piętrem biurowym przesuwającym się niezależnie od siebie z własną krzywizną.
zainspirowany szybkością i dynamiką, które charakteryzują ruch w ruchu (czytaj więcej.) Vital Building / Mozas Aguirre arquitectos Jest to główna siedziba lokalnego banku oszczędności.
Budynek odtwarza skalę okolicznych małych lasów, parku programu Natura 2000.
Plan piętra ma kształt chromosomu z czterema ramionami.
Koncepcja konstrukcyjna oparta jest na parach zewnętrznych metalowych wsporników, pokrytych panelami kompozytowymi ze stali nierdzewnej.
Jeden z ramion został pomyślany jako 26-metrowy wspornik (czytaj więcej.) Consorcio Building Concepcion / Enrique Browne Deszczowe miasto Concepción znajduje się w ujściu rzeki Bío-Bío, 520 km na południe od Santiago.
Ma to aprox.
220 000 mieszkańców, ale jego progi sięgają około 630 000 osób.
Najważniejszymi punktami jego gospodarki są: hutnictwo i przemysł drzewny, zarówno na szerokim horyzoncie eksportowym.
Poproszono nas o zaprojektowanie oddziału Consorcio Nacional de Seguros.
(czytaj więcej.) Budynek biurowy Rijkswaterstaat / Paul de Ruiter Biurowiec Rijkswaterstaat (RWS) mieści biura, centrum kryzysowe, archiwum państwowe i centrum komputerowe w 100% gwarantowane, które w razie potrzeby może skierować wszystkie śluzy prowincja Zeeland, w tym prace Delta.
Wykorzystywane są zrównoważone procesy budowlane, naturalne materiały i technologia oszczędzania energii (czytaj dalej.)
[podobne: kopanie studni cena, blachodachówka cennik, olx dzierżoniów ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: blachodachówka cennik kopanie studni cena olx dzierżoniów