Architektura: Julia Tower / Pau Vidal + Sergi Pons + Ricard Galiana

Adri.
Goula Architekci: Sergi Pons Architecte + Paul Vidal + Ricard Galiana Lokalizacja: Barcelona, Hiszpania Rok wydania: 2011 Zdjęcia: Adri.
Goula + 16 Obszar projektu: 8 391 m2 Współpracownicy: Gioia Guidazzi, Diana Sajdova Konsultanci: Encarna García, BOMA, L3J, 3dLife, Ambar Fotografia, Artkitech, Estel Rosell Wykonawca: Acsa Ten projekt stanowi część urbanizacji, która ma miejsce w jednym z partie pozostawione po wybudowaniu Ronda de Barcelona, obwodnicy, w 1992 roku.
Centrum sportowe, osiedle mieszkaniowe i dom starców będą dzielić tę samą przestrzeń, tworząc przestrzeń publiczną, która będzie rozciągać się od ulica do kwadratu, dając dostęp do różnych obiektów.
Wyjątkowy obiekt w północnej dzielnicy miasta, Torre Júlia, wznosi się na wysokość 17 pięter.
.
Adri.
Goula Istnieją trzy obszary w budynku.
Każda społeczność ma przypisaną większą przestrzeń, w której użytkownicy wykonują większość swoich wspólnych działań.
Przestrzenie te, stanowiące rdzeń proponowanego projektu, wyraźnie zarysowują się na pierzei budynku, który jest całkowicie wykonany z betonu i działa jako belka wspornikowa.
Szerokie korytarze z widokiem na miasto, schody na wszystkich otwartych przestrzeniach, obszary o podwójnych odstępach i zacienione przez słońce tarasy tworzą budynek, który ma zapewnić osobom starszym możliwość spotkań towarzyskich i zaangażowania w działania społeczności.
.
Adri.
Sekcja 01 Gouli
[patrz też: jak wyrejestrować odbiornik rtv, olx płońsk, porotherm cennik ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: jak wyrejestrować odbiornik rtv olx płońsk porotherm cennik