Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

Czy byłeś na wakacjach w zeszłym tygodniu.
Wyłączyłeś komputer i wróciłeś dzisiaj.
Tak czy inaczej, może być kilka świetnych postów, które opisaliśmy w zeszłym tygodniu, nie chcemy, żebyś tęsknił.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
MA: Muzeum pamięci w Andalucia / Alberto Campo Baeza Chcielibyśmy zrobić.
Najpiękniejszy budynek.
dla Museo de al Memoria de Andalucía (Andalusia.
s Museum of Memory) w Granadzie.
MA.
Muzeum, które chce przekazać całą historię Andaluzji.
Już w czasach rzymskich Strabon opisał mieszkańców Andaluzji jako najbardziej kultywowanych z Iberyjczyków, którzy mają prawa w wersie .
(przeczytaj więcej.) House Equanimity / Joseph N.
Biondo, architekt Położony w typowym, nieokreślonym podrejonie wschodniej Pensylwanii, ten dom jest otoczony innymi domami jednorodzinnymi o różnych kształtach i rozmiarach, ponurymi kliszami i konwencjami, które mogą być równie łatwo gdzie indziej, jak tutaj.
Z tego powodu to właśnie otaczający krajobraz i historia regionu w dużej mierze determinuje projekt (czytaj więcej.) Galeria Serpentine Pavilion 2010: Jean Nouvel Francuski architekt Jean Nouvel został wybrany do zaprojektowania tego Serpentine Gallery Pavilion.
Nouvel proponuje żywą czerwoną metalową strukturę, która poprzez odbicie jej materiałów (stal, szkło, tkanina, poliwęglan) przypomina klasyczne brytyjskie ikony, takie jak budka telefoniczna lub londyńskie autobusy, kontrastując z zielenią parku (przeczytaj więcej.) Porta Volta Fondazione Feltrinelli / Herzog & de Mueron Oczekuje się, że zostanie ukończony w 2013 roku, nowy projekt przebudowy Herzog & de Meuron w Porta Volta w Mediolanie obejmie siedzibę Fondazione Giangiacomo Feltrinelli.
Grupa Feltrinelli uważa tę witrynę za idealne środowisko dla wielu działań fundacji, a ogólny plan główny Porta Volta składa się z Fondazione, dwóch nowych budynków biurowych i hojnej zieleni (czytaj więcej.) Rolex Learning Center / SANAA autor: Iwan Baan Około miesiąc temu otworzyło się drzwi do Centrum Edukacji Rolex zaprojektowanego przez SANAA i udostępniamy mu świetny materiał wideo oraz kilka zdjęć, które nam udostępnili.
Teraz Iwan Baan pokazuje na swojej stronie internetowej ten świetny materiał fotograficzny, który przygotował dla wydania March magazynu Domus, gdzie możemy zobaczyć znacznie więcej pochyłych wnętrz i niesamowite zdjęcia perforowanego betonu z zakrzywionym + szklaną objętością, która nadaje kształt budynkowi (Czytaj więcej.)
[więcej w: olx płońsk, styropian eps, ile kosztuje wykopanie studni ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: ile kosztuje wykopanie studni olx płońsk styropian eps