Budownictwo wczoraj i dzis : AD Round Up: Museums Part III

Z Portugalii, Niemiec, Kanady, Wielkiej Brytanii i Szwecji, oto nasza trzecia oferta wcześniejszego muzeum poświęconego AD.
Pamiętaj, aby sprawdzić je wszystkie po przerwie! Muzeum Latarni Santa Marta / Aires Mateus Aires Mateus to biuro, które pracowało nad minimalistycznymi projektami, subtelnie łącząc nowe ze starszymi.
Więcej świeżości portugalskiej architektury dzięki fotografowi Joao Morgado za udostępnienie nam tego! (czytaj więcej.) Muritzeum / Wingardh Centrum dla odwiedzających region – Mecklenburgische Seenplatte ..
Wyjątkowy punkt centralny w Waren pomiędzy Müritz, starszym centrum miasta i okolicą.
Müritzeum obejmuje akwarium słodkowodne, wystawy multimedialne, restaurację i sklep.
Budynek rozciąga się niczym półwysep w Herrensee i uosabia elementy zasadniczo różne od siebie jako solidne podłoże i woda (czytaj dalej.) Gardiner Museum Renewal / KPMB Architects Muzeum Gardiner jest jedną z najważniejszych na świecie instytucji zajmujących się ceramiką sztuki i jedyne muzeum tego rodzaju w Kanadzie.
Jest to również jeden z głównych projektów renesansu kulturowego Toronto.
Odnowienie Gardiner wraz z Królewskim Muzeum Ontario po drugiej stronie ulicy i Królewskim Konserwatorium Muzycznym za rogiem przy Bloor Street West, utworzy nowy obszar kulturowy dla miasta (czytaj dalej.) Garden Museum / Dow Jones Architects Wydawało się, że nas, że równie ważne było stworzenie dedykowanego miejsca do stałej ekspozycji muzeum, ponieważ eksponaty były często przenoszone, by zrobić miejsce na wydarzenia.
Opracowaliśmy strategię, która dotyczyła obu kwestii.
Naszym pomysłem było stworzenie belwederu w istniejącym budynku.
Mieści się w nim nowe galerie i zapewnia wzniesiony teren, z którego można uzyskać nową perspektywę istniejącego budynku (czytaj więcej.) Muzeum Sztuki Kalmar / Tham & Videg.
R Hansson Arkitekter Nowe Muzeum Sztuki Kalmar jest wynikiem wygranej propozycja w otwartym międzynarodowym konkursie w 2004 r.
i zostanie zainaugurowana w 2007 r.
Położona w parku miejskim renesansowego miasta Kalmar, zostanie dodana do pawilonu restauracyjnego z lat trzydziestych ubiegłego wieku autorstwa szwedzkiego modernistycznego architekta Sven-Ivar Lind (czytaj więcej .)
[podobne: schody wiszące, ile kosztuje wykopanie studni, jak wyrejestrować odbiornik rtv ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: ile kosztuje wykopanie studni jak wyrejestrować odbiornik rtv schody wiszące