Budownictwo wczoraj i dzis : AD Round Up: Remont Część II

Od starych sklepów po nowe rezydencje, to nasza druga część (patrz pierwszy tutaj) naszego wyboru wcześniejszych projektów modernizacji w AD.
Sprawdź wszystkie po przerwie.
H & M Store w Barcelonie / Estudio Mariscal Projekt graficzny mający na celu wzbudzenie emocji wśród klientów, którzy trafiają do sklepu.
Emocje przy zakupie ubrań, a także zakupy w przyjemnym, wygodnym, wyjątkowym miejscu.
Aby upewnić się, że okolica jest miejscem przyjemnego, zabawnego doświadczenia.
Drugi cel: aby ubrania znalazły swoje własne miejsce, aby dystrybucja sklepu zamawiała wystawę ubrań i trasy (czytaj więcej.) Rezydencja Rio de Janeiro / TAMABI Dwie podstawowe zasady kierowały naszym projektem budowy nowy penthouse do wynajęcia w jednym 234-metrowym mieszkaniu, znajdującym się u podnóża góry Corcovado w zalesionej okolicy Jardim Botânico w Rio de Janeiro.
Pierwszym z nich było zapotrzebowanie na otwartą przestrzeń z najmniejszą możliwą ilością wewnętrznych przegród, z zamiarem zapewnienia dobrej wentylacji krzyżowej i ustanowienia ciągłości między obszarami wewnętrznymi a otaczającym krajobrazem (czytaj dalej.) Dom Yaya / Manuel Oca.
A To to projekt, w którym nie można odrzucić osobistego wymiaru komisji: odnowienie strychu dla mojej teściowej, Kanady, moich córek.
babcia.
Jest to projekt, który wykrywa ślady, zapisuje je i pozostawia nowe odbitki dla.
Następnego.
które mogą chcieć szukać.
Pomysł polega na zbudowaniu go zgodnie z innym protokołem.
Ten nowy protokół budowy, jego agenci i ten rodzaj mistyki śladów będzie projektem .
(czytaj więcej.) Biblioteka miejska Ilhavo / ARX Biblioteka miejska Ílhavo znajduje się w pozostałościach Dworu Visconde de Almeida, szlacheckiego domu z XVII-XVIII wieku, później przekształconego i zburzonego.
Z pierwotnego budynku pozostały tylko główne fasady, zorientowane na południowy wschód i kaplica, obie w ruinie.
Nie było śladu z werandy, która ukończyła budynek na południowo-zachodnim krańcu (czytaj dalej.) Pawilon Schronienia / Francisco Portugal e Gomes Projekt przewiduje rearanżację już istniejącej konstrukcji załączonej do małego domu, w pawilonie schronienia z 50 miejscami.
mkw.
Wszczepienie nowego budynku odbywa się zgodnie z ograniczeniami istniejącej konstrukcji po zachodniej stronie, recyklingiem małego kamienia.
Po przeciwnej stronie jest przebudowany, wyrównywany i ponownie użyty granitowy nagłówek z najlepszych ścian, tworzy niezabezpieczony dziedziniec, który służy jako wejście, a jednocześnie (czytaj więcej.)
[podobne: kopanie studni cena, styropian eps, jak wyrejestrować odbiornik rtv ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: jak wyrejestrować odbiornik rtv kopanie studni cena styropian eps