Ze swiata architektury – Leuphana w Niemczech uruchamia Online-University z Urban ThinkTank

Niemiecki uniwersytet Leuphana w Lüneburg rozpoczyna globalną naukę w Internecie dzięki uruchomieniu Leuphana Digital School, która jest bezpłatna kosztowo i bez barier.
platforma akademicka oferująca oparte na współpracy internetowe kształcenie prowadzone przez wybitnych naukowców i ekspertów.
Tak zwane społeczne systemy uczenia się radykalnie zmieniają dziedzinę edukacji akademickiej i wyznaczają nowe standardy w zakresie przekazywania wiedzy.
Znani na całym świecie naukowcy z Columbia University w Nowym Jorku, Arizona State University, London School of Economics, Goldsmiths University of London, Hebrew University of Jerusalem, ETH Zurich, Collegium Helveticum i University of Zurich, the Sun Yat- Uniwersytet Senacki w Kantonie i City University w Hongkongu, a także czołowi eksperci z dziedziny polityki, mediów i gospodarki będą doradzać studentom uczestniczącym w internetowym uniwersytecie Leuphany, poczynając od kursu prototypowego:.
ThinkTank.
Idealne miasto 21 wieku ..
Rozumiejąc, że ponad 3 miliardy ludzi wprowadzi się do miast w ciągu następnych 40 lat, uczestnicy zapisali się do.
Miasta idealnego XXI wieku.
będzie współpracować przy projektowaniu modeli przyszłego życia w ośrodkach miejskich pod kierunkiem architekta Daniela Libeskinda.
Zorganizowane w pięciu międzynarodowych zespołach, rozwiązują zadania teoretyczne i praktyczne, krytykują pracę innych grup poprzez komentarze i oceny oraz tłumaczą swoje koncepcje miasta przyszłości na modele 2D i 3D.
Udział jest otwarty dla wszystkich, bez względu na twoje globalne ustawienia regionalne.
I, w zależności od uczelni macierzystej, kredyty mogą być policzalne do ich stopnia, ponieważ ThinkTank jest organizowany przez Uniwersytet Leuphana.
Rejestracja na inauguracyjny.
ThinkTank.
Idealne miasto XXI wieku.
Kończy się 7 stycznia.
Kurs rozpocznie się 9 stycznia i potrwa do 28 kwietnia 2013 r.
Zarejestruj się i znajdź więcej informacji na oficjalnej stronie Leuphana Digital School.
[hasła pokrewne: malowanie okien drewnianych, fashion house szadółki, rury spustowe ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: fashion house szadółki malowanie okien drewnianych rury spustowe